Z oficiálky

18. dubna 2010 v 11:33 | by slsi |  Informacie
zdroj:mcr.cz

Na oficiálce byla vyhlášena nová soutěž. Úkolem je přečíst texty písniček "Thank You for the Venom", "Mama", "WttBP" a "Helena" co možná nejrychleji a video pak uploadovat na youtube. Vítěz si bude moct vybrat jakákoli dvě trička z My Chem store. Uzávěrka soutěže je v pátek 23. dubna.
Na webu se také objevila zpráva od Franka:
Zdravíčko, přátelé,
všem vám přeju krásný třetí dubnový týden. Hlásím, že na frontě My Chem to bylo pěkně divoké: psaly se a nahrávaly songy, pilo se kafe... opravdu hodně kafe, děti byly prověřeny ultrazvukem, šílené nápady uskutečněny a zkofeinovaným a znaveným se nedostávalo spánku.
Rád bych poblahopřál sběratelům, kterým se podařilo ukořistit printy 1 a 2 z limitované edice. Děkuju vám a doufám, že si je užijete ve zdraví. Nestává se často, že bychom se pustili do něčeho takhle zvláštního a speciálního. Mám moc dobrý pocit z toho, že vám můžeme nabídnout něco daleko osobnějšího než třeba design na tričku (pokud si však trička přece jenom žádáte, můžu vám slíbit, že se tu velmi brzy objeví nové návrhy). Už příští měsíc budou zveřejněny části 3 a 4, tak se tu určitě zastavte. A určitě se registrujte, abyste dostávali novinky a veškeré informace týkající se My Chem dřív než ostatní. Zatím tu mám pro vás dvě nové fotky ze studia, které čekají, až je prozkoumáte.
Pokud se chystáte zúčastnit naší soutěže v rychlém čtení textů, tak přeju hodně štěstí! Už se vašich videí nemůžu dočkat, tak jděte do toho. A nepodvádějte! Mumlalové a ti, kdož schválně použijí funkci zrychlení, budou potrestáni diskvalifikací a prděním mého naplynovaného psa Profesora Buckleyho.
A nyní, bez dalších cavyků, přejděme k tomu, na co se každý v dubnu těší nejvíc... následuje další část SLOVÍČKAŘENÍ aneb fráze moderní doby. Autorem jsou My Chemical Romance.
Epizoda 19.: "Nechci na toho psa šlápnout..."
Byla teplá jarní noc, když v jednom místním nahrávacím studiu použil pomocný muzikant Jamie Muhoberac poprvé onu populární frázi "Nechci na toho psa šlápnout". Jamie pracoval už na dvou albech MCR a věhlas získal především coby "chlápek s pizza orgánem" a "chlápek, co vydává bláznivé zvuky laserových zbraní". Právě on utrousil tuto, dnes už neblaze proslulou, větu, když doslova málem zašlápnul Jacka Bauera, milovaného yorkšírského teriéra Raye Tora. Zanedlouho už se tato fráze zabydlela v srdcích a ústech dnešní mládeže. Dostala se na trička a samolepky, kde nahradila Ježíšův výrok apoštolům "Nechci tu nikomu nas*at na dort, ale jeden z vás mě zradí", což je velmi populární způsob, jak člověku sdělit, že ho nechcete naštvat, předtím, než mu řeknete něco, co ho stoprocentně naštve. Svědkové Jamieho výroku prohlásili: "Když se nad tím zamyslíte, používat Jamieho větu bude smysluplnější. Vždyť kdy vám někdo naposledy nas*al na dort? A pokud přece, stejně to můžete zažít maximálně jednou do roka, a to na vaše narozeniny! Naproti tomu, průměrný člověk dnešní doby šlápne na psa každé tři a půl minuty." (do statistiky nebyly zahrnuty státy Albánie a Portoriko, takže pravdivost tohoto výroku nemůže být prokázána).
xofrank


Na NME.com vyhlásili anketu nazvanou "Nejlepší textař všech dob". Mezi nominovanými je i Gerard, hlasovat pro něho můžete zde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama