Duben 2010

New SB :)

25. dubna 2010 v 11:40 | by slsi |  spriatelene blogy
Po dlhom čase tu mám ďalšie skvelé Sbčko:) Veľmi pekne ďakujem za spriatelenie :)

Tu nájdete odkaz :)

www.my-chem-romance.blog.cz


Acoustic? :D

23. dubna 2010 v 20:51 | by slsi |  Frank
www.my-chem-romance.blog.cz

Twitter(Gerard)

23. dubna 2010 v 19:57 | by slsi |  Co povedali

Zajímavá série tweetů od Gerarda po jeho dlouhodobé neaktivitě. Pár novinek o názvu alba, o filmech a tanci s Geem... ^^;

@Elln_Cookii Tyhle boty se ztratily/byly ukradeny v Himurově video-shootu. Je mi z toho fakt nanic. Nosil jsem je každou show až do Revenge. Prosím vraťte je
11:09 AM Apr 19th

Elln_Cookii: @gerardway http://twitpic.com/1gv08u - Gerardovy milé boty

Interview s Geem

23. dubna 2010 v 19:56 | by slsi |  Co povedali
Kopírovať len s týmto zdrojom!


S jeho divokými stageovými šaškárnami a přicházejícím "mizerně Detoritským rockovým" albem je frontman My Chemical Romance opravdový následovník The Stooges. "Nechtěl jsem, aby mě chtěly ošou*tat holky, chtěl jsem, aby mě chtěli ošou*tat pravý chlápci," říká Way. "Tohle jsem si vzal od Iggyho."

So cute♥

23. dubna 2010 v 16:40 | by slsi |  Frank
www.my-chem-romance.blog.cz

Z oficiálky

18. dubna 2010 v 11:33 | by slsi |  Informacie
zdroj:mcr.cz

Na oficiálce byla vyhlášena nová soutěž. Úkolem je přečíst texty písniček "Thank You for the Venom", "Mama", "WttBP" a "Helena" co možná nejrychleji a video pak uploadovat na youtube. Vítěz si bude moct vybrat jakákoli dvě trička z My Chem store. Uzávěrka soutěže je v pátek 23. dubna.
Na webu se také objevila zpráva od Franka:
Zdravíčko, přátelé,
všem vám přeju krásný třetí dubnový týden. Hlásím, že na frontě My Chem to bylo pěkně divoké: psaly se a nahrávaly songy, pilo se kafe... opravdu hodně kafe, děti byly prověřeny ultrazvukem, šílené nápady uskutečněny a zkofeinovaným a znaveným se nedostávalo spánku.
Rád bych poblahopřál sběratelům, kterým se podařilo ukořistit printy 1 a 2 z limitované edice. Děkuju vám a doufám, že si je užijete ve zdraví. Nestává se často, že bychom se pustili do něčeho takhle zvláštního a speciálního. Mám moc dobrý pocit z toho, že vám můžeme nabídnout něco daleko osobnějšího než třeba design na tričku (pokud si však trička přece jenom žádáte, můžu vám slíbit, že se tu velmi brzy objeví nové návrhy). Už příští měsíc budou zveřejněny části 3 a 4, tak se tu určitě zastavte. A určitě se registrujte, abyste dostávali novinky a veškeré informace týkající se My Chem dřív než ostatní. Zatím tu mám pro vás dvě nové fotky ze studia, které čekají, až je prozkoumáte.
Pokud se chystáte zúčastnit naší soutěže v rychlém čtení textů, tak přeju hodně štěstí! Už se vašich videí nemůžu dočkat, tak jděte do toho. A nepodvádějte! Mumlalové a ti, kdož schválně použijí funkci zrychlení, budou potrestáni diskvalifikací a prděním mého naplynovaného psa Profesora Buckleyho.
A nyní, bez dalších cavyků, přejděme k tomu, na co se každý v dubnu těší nejvíc... následuje další část SLOVÍČKAŘENÍ aneb fráze moderní doby. Autorem jsou My Chemical Romance.
Epizoda 19.: "Nechci na toho psa šlápnout..."
Byla teplá jarní noc, když v jednom místním nahrávacím studiu použil pomocný muzikant Jamie Muhoberac poprvé onu populární frázi "Nechci na toho psa šlápnout". Jamie pracoval už na dvou albech MCR a věhlas získal především coby "chlápek s pizza orgánem" a "chlápek, co vydává bláznivé zvuky laserových zbraní". Právě on utrousil tuto, dnes už neblaze proslulou, větu, když doslova málem zašlápnul Jacka Bauera, milovaného yorkšírského teriéra Raye Tora. Zanedlouho už se tato fráze zabydlela v srdcích a ústech dnešní mládeže. Dostala se na trička a samolepky, kde nahradila Ježíšův výrok apoštolům "Nechci tu nikomu nas*at na dort, ale jeden z vás mě zradí", což je velmi populární způsob, jak člověku sdělit, že ho nechcete naštvat, předtím, než mu řeknete něco, co ho stoprocentně naštve. Svědkové Jamieho výroku prohlásili: "Když se nad tím zamyslíte, používat Jamieho větu bude smysluplnější. Vždyť kdy vám někdo naposledy nas*al na dort? A pokud přece, stejně to můžete zažít maximálně jednou do roka, a to na vaše narozeniny! Naproti tomu, průměrný člověk dnešní doby šlápne na psa každé tři a půl minuty." (do statistiky nebyly zahrnuty státy Albánie a Portoriko, takže pravdivost tohoto výroku nemůže být prokázána).
xofrank


Na NME.com vyhlásili anketu nazvanou "Nejlepší textař všech dob". Mezi nominovanými je i Gerard, hlasovat pro něho můžete zde.

Hlasujte za Geeho na NME.com

17. dubna 2010 v 15:24 | by slsi |  Informacie

Na stránce nme.com můžete opět hlasovat pomocí hvězdiček o nejlepšího textaře.
V nabídce jsou např.

Noel Gallagher
Kurt Cobain
Damon Albarn
Matt Bellamy
David Bowie
Bjork
Jarvis Cocker
Alex Turner
Jamie T
Carl Barat
Zack de la Rocha
Florence And The Machine
Jack White
Jay-Z
Karen O
Lily Allen
Bruce Springsteen
Brett Anderson
Morrissey
Neil Young
Nick Cave
Richey EdwardsVery much alive

12. dubna 2010 v 19:13 | by slsi |  Gerard
gerard way 02 by aliciavonderlieth.


Krátka správa... :P

11. dubna 2010 v 8:49 | by slsi |  Informacie
Neviem či ste si všimli, ale G. je opäť prítomný na twitter. enjoy :)

gerardway: @Gabriel_Ba yess..good talking yesterday!Everyone go check out Daytripper by my favorite brothers,on Vertigo- support local comic shop

gerardway: @Mirelle_Mira saw this... You guys rock...and blowing up the interweb too!

gerardway: 35 weeks no tweet..insanity! So entrenched I just vanished, took a job at IHOP for lyric research. New jams covered in syrup. Good 2 be back

gerardway: @mikeyway thanks wheezie, I love you. And a big thank you to everyone else that sent birthday wishes my way.

MCR komix :P

11. dubna 2010 v 8:44 | by slsi |  MCR

003 - Way Inside

Interview

10. dubna 2010 v 9:05 | by slsi |  videa
Takže tu máte interview z toho najnovšieho fotenie :)...enjoy :P

News

10. dubna 2010 v 9:04 | by slsi |  Informacie
zdroj:mcr.cz


Další zpráva z mychemicalromance.com, tentokrát od Franka:
Zdravím, přátelé!
přišel čas odhalit první dvě části z limitované sady fotek. Chtěl jsem, abyste díky těmto printům mohli nahlédnout do kreativního života kapely.
Aneb takhle jsem to viděl já. Jde o okamžiky, které možná později budete moci zaslechnout v přehrávači, ale jinak by zaznamenány nebyly. Byl to takový experiment, snaha o zpomalení rychlosti zvuku, o zprostředkování pohledu na akci měsíce předtím, než uslyšíte reakci, a vy tak měli dost času pokoušet si představit, jak tyhle obrázky asi budou znít. Doufám, že vám přinesou radost aspoň takovou, jakou mně přineslo radost jejich focení.
Print č. 1 jsem nazval "vocalocity" a zachycuje Gerarda, kterak letos na jaře nahrává vokály ve studiu v Los Angeles. Jakmile Gerard vstoupí do nahrávací budky, jako by se stalo něco magického. Mé nejlepší fotky jsou právě z této fáze. Gerard má totiž vzácný dar, a to vyjádřit svým hlasem nejrůznější emoce, nápady a tendence, což velmi blahodárně působí na uši... zpívá fakt dobře... chápete?
Print č. 2, "důležité je načasování". Tahle fotka zachycuje mého oblíbeného kytaristu, Raye Tora, kterak v zimě roku 2009 nahrává kytarové party v losangeleském studiu. To nadšení a horlivost, jakou vkládá do každé noty, se dá měřit pouze s jeho talentem. Všichni zvukaři se mu klaní a ostatní kytaristé blednou závistí. Ray Toro je v normálním světě obyčejným člověkem se zálibou v nejrůznějších serepetičkách, když ale přijde na kytaru, je Ray Toro bůh.
Množství fotek je omezeno, a abychom zabránili hromadnému skupování a následnému prodeji na E-Bay, rozhodli jsme se, že bude možné objednávat pouze jeden print na osobu. Jeden stojí $30, balíček s oběma potom $50. Pokud jste registrovanými uživateli našeho webu, budete na nové fotky upozorněni jako první.
Příští měsíc se můžete těšit na části 3 a 4. Do té doby žijte v míru, lásce a antropofóbii. xofrank


Mnozí z vás už určitě zaregistrovali, že My Chem nakonec skončili v anketě Musical March Madness druzí. Je to velká škoda, i tak je ale potřeba poděkovat všem, co hlasovali. Frank to shrnul na twitteru slovy: "MCRmy je úplnej hurikán. Moc všem děkujeme. není to o výhře, ale o tom, že jste se ukázali jako silná armáda, se kterou si není radno zahrávat":-)Happy Birthday Gee! :)

9. dubna 2010 v 0:00 | by slsi |  Gerard Way
Ďalší rok jeho životas je za ním :D A on dnes oslavuje svoje 33. narodeniny. Tak ja mu prajem opäť len to najlepšie. Hádam to nejak poriadne oslávi a užije si deň, ktorý by mal patriť iba jemu :P....

P.S. Dnes na anglinu sme si mali pripraviť biografiu nejakej osobnosti, vzala som si Geeho :D Myslíte, že mi tá učiteľka uverí, keď jej poviem že Gerard sa narodil 9.4? :D :D :D Už sa teda neviem dočkať :D

www.my-chem-romance.blog.cz


Photos by Frank :P

7. dubna 2010 v 15:33 | by slsi |  MCR
www.my-chem-romance.blog.cz


Fan art

6. dubna 2010 v 20:57 | by slsi |  Mikey
yeaa, i lost d #MCRchat contest:/ well i knew i would but, heres my entry!