Killjoys! Potrebujeme opäť raz vašu pozornosť!

26. února 2011 v 15:41 | by slsi |  x me
Lumierre dostala taký skvelý nápad, ktorý by bolo ozaj škoda nezrealizovať.

Killjoys, prosím o pozornost!

Potřebovala bych tak 10 až 20 ochotných Killjoys z Česka a Slovenska, co mají webkameru/kameru/nějakou možnost udělat asi čtyři minuty dlouhý video. Neříkám, že je to něco úžasně originálního a že zase budem na oficiálkách, s tím už moc nepočítám, ale pro naši zábavu a pro trochu prosazení CZ/SK MCRmy zase něco zkusit můžem, no ne? ^^ A nebojte se prosím přihlásit. Až s tím skončíme, bude to fajnový, řekla bych ;)
O čem to všechno je? Udělali bychom vlastní fan videoklip k dalšímu singlu - Planetary (GO!). Bylo by to něco na způsob Rockstar, jen by se tam ty záběry asi střídaly trochu častěji, aby to bylo akčnější (ale ne zase moc) a aby tam byl každej několikrát. O ten střih už se postarám. Od vás potřebuju pomoc v tomhle - natočte sami sebe v Killjoy kostýmu zabraný asi tak od pasu nahoru, jak zpíváte text Planetary (GO!). Klidně to může být bez zvuku, nebude tam přímo zpěv, jen jde o takový ten lipsync, protože hudba bude originál Planetary. A v instrumentálních částech prostě házejte hlavou, pogujte, kopejte nohama... je to jedno, hlavně ukažte, že si to užíváte ^^. Pozadí si namyslete jaký chcete, všechno ve videu je na vás, já jen požaduju, aby jste tam byli v záběru od pasu nahoru, to je vše.
Takže kdo by měl zájem - poptejte se i Killjoys, co nemají blogy - ať mi napíše na mail Aftermath.Animal@gmail.com nebo přes Facebook a případně i přes skype (xliecux).
To video mi pošlete na výše zmíněný mail do 12. března. Planetary vychází 21. března - to bych to uploadnula na Youtube, ale potřebuju nějakej ten čas na střih.
Díky všem, co se zapojí ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni plsss x)

xKLIKx 100% (1027)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama