Listopad 2011

HOTTEST MAN IN MUSIC - VOTE!

30. listopadu 2011 v 17:25 | by slsi |  Informacie
A NME tiež ponúka hlasovanie o najsexy muža v hudobnom priemysle :D...Hádam viete kam kliknúť ;)

NME 2012

30. listopadu 2011 v 17:24 | by slsi |  Informacie
Takže máme tu nominácie cien NME na rok 2012, je to veľmi jednoduché, pod každú kategóriu napíšte meno skupiny/interpreta, ktorého chcete vidieť na zozname víťazov. Dúfam, že MCR spomeniete niekoľkokrát :D Skúsme vyhrať kategóriu najlepšej medzinárodnej kapely, čo vy na to? :)

Hlasujte TUNAK

Iero, trochu staršie obdobie :)

30. listopadu 2011 v 13:51 | by slsi |  Frank


Jedna s Geem :)

30. listopadu 2011 v 9:04 | by slsi |  Gerard

Gerard Way - výkonný producent druhého albumu kapely LostAlone.

29. listopadu 2011 v 19:05 | by slsi |  Informacie
Nebudem to prekladať celém len tú časť, kde sa spomína Gerard resp. MCR

S malou pomocou Gerarda Waya z kapely My Chemical Romance ako ich výkonného producenta sú si chalani z kapely LostAlone istí, že sa im podarí prepraziť v rockovej a pop-punkovej scéne.

...

Je veľmi zjavné, že LostAlone boli ovplyvnení kapelou MCR, ich song z nového albumu by kľudne mohol figurovať ako B-side albumu The Black Parade.

Ale nie je to na zlo veci, Gerard Way určite musel zasiahnuť do ich hudba a určite privítal ich jemnú súťaživosť....

Celý rozhovor v originálnom znení nájdete tu.


Originálne stránky TUA v predaji!

29. listopadu 2011 v 13:43 | by slsi |  Informacie

Skopírované od Lumierre
Správa pre všetkých TUA maniakov - na stránkach The Bequiling sú na predaj originálne kresby Gabriela Bá ku komixu The Umbrella Academy.
Cena jednej stránky je cca $600 - to je asi 11 600Kč, 450€. tá najdrahšia (tá čo je na obrázku) stojí rovných $1000. Väčšina strán už je predaných...

Frankie boy xDD

29. listopadu 2011 v 9:30 | by slsi |  Frank

Frank sa asi chystá pozametať lístie či čo :D

29. listopadu 2011 v 6:21 | by slsi |  Správy z twitteru
To fakt vyrábajú aj niečo takéto? :D
Rozhovor s Mikeym pro X-Press Magazine

29. listopadu 2011 v 0:45 | by slsi |  Co povedali
Skopírované od Lumierre
My Chemical Romance, emo králové přeměnění do rockových bohů (s barvou na vlasy), zamíří do Austrálie na Big Day Out 2012, který zahrnuje i vystoupení v Perth v neděli 5. února v novém domově festivalu - Brownes Stadium. Chloe Papas mluvila s baskytaristou Mikey Wayem o jejich posledním albu, Stmívání a riziku slávy.
V listopadu roku 2010 vydali My Chemical Romance jejich čtvrté album Danger Days: The True Lives Of The Fabulous Killjoys. Každé předchozí album bylo temné a emocionální - a ať už o to máte přehled nebo ne, kapela byla ve své generaci jedním z průkopníků 'emo'. Když bylo vydáno Danger Days, byl to pro hudební svět šok - čtveřice se zbavila tužek na oči a songů o smrti pro dobro optimistického rockového alba které, ačkoli nikdy nedokázalo dostát The Black Parade, dokázalo podržet samo sebe. Way objasňuje, že po minulých letech na turné fanoušci dychtivě album přijali.
"To album pro nás bylo větší výzvou a já myslím, že díky tomu to fanoušci více ocenili," začíná. "Něchtěli slyšet to stejné, očekávali od nás něco většího, takže nám trvalo hodně času, než jsme to album vytvořili. Udělali jsme první pokus s Brendanem O'Brienem a to album bylo neuvěřitelné, ale my jsme do toho chtěli přidat nějaký nový a jiný nádech. Chtěli jsme odpálit něco, čeho jsme se nikdy předtím nedotkli, takže jsme odbočili ze zajetých kolejí a hráli v žánrech, ve kterých jsme nikdy předtím nehráli, a psali jsme v žánrech, ve kterých jsme nikdy předtím nepsali - a myslím, že z toho vyšlo něco neuvěřitelného. Myslím, že jsme hodně lidí překvapili."
Kapela nedávno dokončila americké Honda Civic Tour s Blink 182 a Way říká, že to byly úžasné dva měsíce. Každopádně - uprostřed turné se internet naplnil k prasknutí zvěstmi, to když kapela oznámila, že nedávno naverbovaný bubeník Michael Pedicone byl vyhozen poté co zjistili, že kradl kapele peníze. Ačoli kapela odmítá o tomto incidentu mluvit, Way potvrzuje, že náhrada za Pediconeho, Jarrod Alexander, bude pravděpodobně poblíž kapely delší dobu - ale neučiní žádný stálý závazek.
"V dohledné době budeme hrát s Jarrodem," objasňuje Way. "Pojede s námi na Big Day Out. Ale už nikdy nechceme plně zaměstnat bubeníka. Rádi hrajeme s Jarodem, on rád hraje s námi, takže takhle budeme hrát tak dlouho, dokud to bude obou stranám dělat radost. Ale už nikdy znova nepřidáme do kapely dalšího člena."
My Chemical Romance byli vždy velmi umělecká kapela, co se týče textů a tématu - a Danger Days není jiné. každý ze čtyř členů má přidruženou postavu jako z komixové knihy, která je vytvořena, aby seděla do příběhové linie alba, a Way objasňuje jak byli vytvořeni a oznamuje, že s tím nepřestanou ani u dalšího alba.
"Gerard přišel s námětem a dával nám otázky - 'jaká je tvá oblíbená barva, oblíbené zvíře' a tvořil pro nás postavy. Měl vizi o pirátské radiové stanici a gangu rebelů proti korporaci. A byl to takový obrovský umělecký projekt pro každého v kapele, byla to opravdu dobrá zkušenost a nechala téci proudem naše kreativní šťávy. Tvořili jsme si svět, ve kterém budeme žít. Každému albu tak nějak vytvoříme celý vesmír a ten vesmír perfektně sedí k songům, které píšeme."
Jedna nahrávka na Danger Days pojmenovaná Vampire Money vypadá jako přímé 'fuck you' pro fenomén náctiletých Twiligt - se sarkasticky křičeným textem: 'Sparkle like Bowie in the morning sun' a 'Hair back, collar up, jet black, so cool.' V návaznosti na vydání nového filmu stojí song za zmínění a Way objasňuje to, že kapela nechtěla nikoho urazit.
"Není to doslova rýpnutí si do Twiligtu," váhá. "Je to jen o tom, že jsme byli několikrát osloveni z několika stran, abychom případně vytvořili song pro Twilight. A nepočitatelněkrát jsme řekli 'ne, my to neuděláme'. Nic proti Stephanie Meyer nebo někomu z herců, ale bylo by to poškození našich fanoušků, kdybychom se do toho zapojili. Vlastně ten song mluví o tom, když vás někdo znova a znova žádá, abyste dělali něco, co nechcete, a vy jim to odůvodníte a oni stále nechápou, proč to tak cítíte. Nechováme vůči nikomu zášť. Je nám vzdálené kritizovat něčí zájmy - my také máme svoje podivínské záliby, všichni máme svá provinilá potěšení."
My Chemical Romance mají obrovskou fanouškovskou základnu - převážně mezi teenagery. Way objasňuje, že existuje určitá úroveň zodpovědnosti, kterou nesou spolu s miliony teenagerů, kteří následují každý jejich pohyb, a sláva je velmi křehká síla.
"Nejlepší věc na slávě je, že máte možnost tvořit ve velkém měřítku spolu se svými nejlepšími přáteli a víte, že hodně lidí věnuje pozornost tomu, co máte říct, a hodně lidí si myslí, že máte něco důležitého, co byste řekli," objasňuje Way. "A ta nejhorší věc na slávě je, že je to velmi prchavá věc. Někteří lidé ji získají a aktivně jí využívají, a někteří lidé ji získají a začne to požírat jejich osobu. A to je ta špatná část slávy, když se lidé svojí slávou opíjí. Věří ve svém fiktivním bombastickém humbuku, že to pro ně všechno někdo připraví. A další negativní část je, že lidé v současné době očekávají, kvůli tomu, jaký je internet a svět v dnešních dnech, jakési oprávnění k tomu, že by děti měly být v určitém okamžiku svého života slavné. A některé z nich budou slavné a jasně, dejme jim víc síly, ale některé z nich ani neví, proč to říkají, byly jen naučené, aby to očekvaly."
Když dostal otázku ohledně plánů kapely - Big Day Out, Way potvrzuje, že zahajují práci na novém albu a doufá, že se do Austrálie vrátí zpět co nejdříve po jeho vydání.
"Většinou jsme s alby na turné tak dlouho, že jsme naprosto vyčerpaní a potřebujeme si dát rok přestávku předtím, než se budeme moct vrátit a udělat to znova," zakončuje. "Ale tentokrát jsme byli na turné jen rok. Takže dříve nebo později se sejdeme a začneme dávat dohromady další album. Všichni v kapele stále něco píšou - riff, melodii, název songu, jakýkoli nápad. Takže můžete očekávat, že se vrátíme spíš dřív než později!"

Pri týchto fotkách asi pochopíte, prečo tomu stále neverím! :D

28. listopadu 2011 v 13:43 | by slsi |  x me
Hala sa nám pomaly zapĺňa

Oh, hey Frankie :D

28. listopadu 2011 v 13:15 | by slsi |  Frank

Gee Gee

28. listopadu 2011 v 12:36 | by slsi |  Gerard

MTV Top 10

28. listopadu 2011 v 12:27 | by slsi |  Informacie
A vyzerá to, že MTV nám opäť ponúkne TOP 10 My Chemical Romance už túto sobotu :) v sobotu program beží rovno 2x o 9:00 ráno a o 16:00 poobede :)

Mikey Mikey :)

28. listopadu 2011 v 11:36 | by slsi |  Mikey

New interview with Frank Iero

28. listopadu 2011 v 10:17 | by slsi |  Co povedali
Rok 2011 podčiarkuje 10 rokov od vzniku kapely My Chemical Romance. Prvú väčšiu odozvu od ľudí získali MCR po vydaní debutoveého albumu Three Cheers For Sweet Cheers v roku 2004, ale čo ich ozaj dostalo do popredia, bol ich koncepčný album The Black Parade vydaný v roku 2006. Rok 2010 bol svedkom vydania ich 4. albumu, ktorý nesie názov Danger Days:The True Lives of the Fabulous Killjoys, s týmto albumom MCR putovali iným smerom. Budúci rok budú MCR dobýjať naše brehy ako súčasť Big Day Out a tiež zahrajú niekoľko menších headlining show. Predtým ako sa kapela začne pripravovať na tour, sa gitarista Frank Iero posadil na kus reči s Kill Your Stereo, aby prediskutoval prípravu setlistu, nového albumu a explodujúcich dutín.

Ouu...♥

28. listopadu 2011 v 1:37 | by slsi |  waycest pics

Brothers...I just love them ♥

27. listopadu 2011 v 21:23 | by slsi |  MCR
"Mikey is my co-anchor. Mikey is what keeps me going in a lot of ways. The band does too. He's so talented and yet shy and introverted, he really doesn't know how talented he really is. He's like everybody's kid brother on tour." - Gerard Way.

Nejaké tie fotky....@Kath :) thx :)

27. listopadu 2011 v 19:24 | by slsi |  x me
Sorry....PCD
btw. všetky fotky sú fotené priamo z nášho pohladu, myslím, že tam nie je žiadne približovanie :)